Escola de bàsquet 1

Guillem Faixeda
Jordi Torres
Amina Boumehdi
Júlia Bosch
Raúl Carreras
Alex Cara
Aram Cano

Entrenadora: Eugènia Bofill
Entrenador ajudant: Mito Fontanet

Escola de bàsquet 2

Mario Frias
Jordi Prunell
Arnau Alsina
Roc Cullell
Fran Montero
Cristina Armella
Max Keimer
Mia Keimer
Adama Sabally
Roger Ventura
Gerard Duch

Entrenador: Miki Uribe
Entrenadora ajudant: Emma Roura

Pre-Mini femení

Blanca Bobet
Marina Boumehdi
Martina Sadornil
Maria Piris
Paula Tornés
Aminata Seck
Aissatou Diallo
Ivet Borrell
Clàudia Font Casadevall
Elena Pérez
Aminatou Balde
Fatoumata Konare

Entrenadora: Neus Bonell
Entrenador ajudant: Pol Güell
Nivell B

Mini femení

Ivet Pélach
Aina Bartolomé
Jana Castelló
Fatoumata Sussoh
Alba Alsina
Isona Noguera
Martina Font
Jana Borrell
Aisa Jangana
Kankou Kante
Txell Campeny

Entrenadora: Mònica Castaño
Entrenador ajudant: Àlex Àlvarez
Nivell B

Pre-Infantil femení

Raguiatou Diallo
Ekam Gidda
Martina Font
Noa Tiñeña
Mariona Bellvehí
Israe Essaban
Elia Silva
Judit Escriche
Mar Vera
Farners Bobet

Entrenador: Aitor Diosdado
Entrenadora ajudant: Eugènia Bofill
Nivell B

Cadet femení

Maria Cantizano
Lierni Vilà
Salma Haidour
Binta Charreh
Júlia Font
Mireia Cruz
Helena Morilla
Mireia Casadellà
Laura Arcega

Entrenador: Martí Serra
Entrenadora ajudant: Aina Albuixech
Nivell B

Junior femení

Alba Puig
Estel Solà
Lindsay A. Mendoza
Maria Tresserras
Fiona Sainz
Emma Roura
Berta Bayés
Martina Riera
Txell Muntané
Anna Boada
Berta Güell
Farners Bellvehí

Entrenador: Marc Jaumandreu
Entrenador: Xavi Martin
Nivell A

Sènior femení

Aina Albuixech
Marta Arcega
Mariona Carreras
Maria Carbó
Mar Sanglas
Neus Bonell
Núria Gubau
Ona Santané
Sílvia Castro
Gemma Elias
Alba Brugués
Mar Marcé
Maria Bancells
Cristina Puigderrajols

Entrenador: Carles Rodríguez
Entrenador ajudant:Marc Jaumandreu
Tercera Catalana

Veteranes

Jorgina Tomàs
Anna Tornés
Eva Tomàs
Lola Garrido
Mireia Díez
Farners Jofré
Mònica Pujolràs
Aina Carreras
Núria Planiol
Anna Puigdevall
Sílvia Francesch
Carla Plenacosta
Sònia Haro
Natàlia Ribas
Sabina Taberner
Pilar iranzo
Dolo Toran
Carmen piñero

Equip Astres

Andres Collado
Jaime Pique
Jose Carlos Vera
Elisa Basago
Joan Maynou
Joan Figueras
Agusti Climent
Josep Huix
David Ferreira
Andreu Grau
Ramon Muñoz
Carlos Morales
David Pineda
Pere Fontan

Entrenadora: Neus Bonell
Entrenador: Carles Rodríguez

Pre-mini masculí

Ian Melero
Ian Guirado
Elies Sadornil
Guillem Masferrer
Nil Bassà
Àlex Frias
Marc Bosch
Martí Sànchez
Adrià Rovira
Joan Ortega
Pau Fernandez
Yassir Es Sabban
Bakary Krubally

Entrenadora: Eugènia Bofill
Entrenador ajudant: Martí Clapés
Nivell B

Mini masculí

Quim Plaza
Hugo Romero
Gerard Noguera
Arnau López
Marc Marin
Adrià Benítez
Joel Costa
Joel Güell
Max Bassà
Biel Julià
Michael Vall-llosera

Entrenador: Jordi Cateura
Entrenador: Oriol Adan
Nivell B

Infantil B masculí

Dídac Faixeda
Adrià Romero
Marc Molero
Koman Konare
Arnau Mimó
Martí Vilamala
Seibo Krubally
Martí Martínez
Aniol Guerra
Ibrahima Camara

Entrenador: Edu Barcelona
Entrenador ajudant: Àlex Cimbron
Nivell B

Infantil A masculí

Guillem Cruz
Víctor Cimbron
Biel Reina
Roger Moreno
David Graciano
Sergi Pérez
Jan Masferrer
Juli Alberca
Martí Nogué

Entrenador: Iban Valentí
Entrenador ajudant: Albert Massaneda
Nivell A

Cadet B masculí

Eloi Soler
Adrià Cruz
Jaume Cumalat
Adrià Pol
Arnau Blanquera
Sergi Graupera
Joel Rodas
Max Fontanet
Daniel Manso
Gursimarjot Singh

Entrenador: Marc Sureda

Nivell B

Cadet A masculí

Joan Hortelano
Martí Guillem
Pol Gascons
Josep de Toro
Arià Borrell
Aitor Escriche
Pol Güell
Martí Clapés
Eloi Estany
Izan Soler

Entrenador: Adam Bosch
Nivell A

Junior B masculí

Robertson A. Escoto
Alex Cimbron
Alex Àlvarez
Marc Fradera
Aleix Massó
Marc Martínez
Bernat Fité
Jaume Dalit
Jordi Parés
Ivan Jiménez
Aleix Domínguez
Carles Cornellà

Entrenador: Miki Uribe
Nivell B

Junior A masculí

Aleix Argermí
Pol Tena
Marc Tresserras
Marc Graciano
Albert Massaneda
Pau Cateura
Jaume Talleda
Jon Daumal
Marcel Sala
Marc Feliu
Albert Beulas
Arnau Reyes

Entrenadora: Mònica Castaño
Nivell A

Sots-21 masculí

Jaume Fontanet
Àlex Simon
Francisco M. Rodiguez
Marc Torrent
Oriol Capdevila
David Rojano
Joan Colom
Roger Molero
Pau Sarrats
Robert Gesti
Pau Bancells
Marc Valls
Pau Quera
Eduard Guillen

Entrenador: Martí Serra
Nivell A

Senior B masculí

Marc Pérez
Jordi Cateura
Artau Pascual
Nil Verdú
Eloi Artigas
Francesc Vilagran
Gerard Ribas
Pau Torra
Mario Diosdado
Dídac Vilamitjana
Iban Valentí
Adrià Formiga
Roger Ferrer
Arnau Pérez

Entrenadora: Aitor Diosdado
Territorial Nivell A

Sènior masculí

Marc Sureda
Oriol Verdú
Dalmau Albó
Andreu Albó
Ferran Casadevall
Eduard Barcelona
Adrià Coma
Marc Bellver
Gerard Ballell
Oriol Roura
Pere Feliu

Entrenador: Adam Bosch
Entrenador Ajudant: Marçal Esparch
2a Catalana

Veterans

Josep Antoni Garcia
Xavi Antonio
Manel Barroso
Juan Carles Cabanillas
Jordi Castelló
Narcís Guerra
Abel Martí
Jordi Pena
Joan Antoni Pérez
Albert Puig
Sergi Ribas
Guillem Rovira
Jordi Serra
Manel Silva
Sandro Taiochi
Marc Vilahur